برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه

برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه

تاكسی مدرن: سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: در صورت نصب نكردن برچسب نرخ كرایه تاكسی از روز شنبه (4 خرداد ماه) با تاكسیرانان متخلف برخورد می شود.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، مهدی ابراهیمی با اشاره به توزیع برچسب های نرخ كرایه های تاكسی سال ۹۸ در بین تاكسیرانان اظهاركرد: برچسب های نرخ كرایه تاكسی سال ۹۸ از ۱۰ اردیبهشت ماه میان تاكسیرانان در حال توزیع است و تاكسیرانان می بایست در مدت زمان تعیین شده برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب كنند.

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی در ادامه اظهار داشت: نرخ جدید كرایه ها روی تمام تابلوهای نرخ كرایه تاكسی در ایستگاه های تاكسی سطح شهر تهران نصب و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

وی افزود: برمبنای بخشنامه تاكسیرانی با تاكسیرانانی كه پس از مهلت قانونی برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب نكنند برخورد قانونی می شود و نمره منفی در سوابق رانندگان تاكسی درج خواهد شد.

ابراهیمی اشاره كرد: تاكسیرانان تنها تا اختتام هفته جاری فرصت دارند تا برچسب نرخ كرایه سال ۹۸ را نصب كنند و از روز شنبه (۴ خردادماه) بازرسان كنترل و نظارت هوشمند با سركشی به پایانه ها و خطوط تاكسیرانی با تاكسیرانان فاقد برچسب برخورد قانونی می كنند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران، زمان تعیین شده برای تاكسی با كاربری خطی است و مهلت دریافت برچسب برای سایر كاربری ها متعاقبا اعلام می شود.

منبع:

1398/03/01
00:00:59
5.0 / 5
4308
تگهای خبر: ایستگاه , تاكسی , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن