تعیین تعرفه آب برپایه میزان برخورداری مناطق در تهران

تعیین تعرفه آب برپایه میزان برخورداری مناطق در تهران

تاكسی مدرن: رئیس شورای شهر تهران از تعرفه بندی آب برپایه مناطق كم برخوردار و برخوردار اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، بامداد امروز در جلسه شورای شهر تهران بررسی تعرفه های آب امسال روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت، این پیشنهاد كه به منظور تأمین كسری بودجه سازمان آب و فاضلاب استان تهران از جانب سازمان آبفا تقدیم شورا شده بود در جلسه پیش هم مورد بررسی قرار گرفت و كلیات آن به تصویب رسید. محسن هاشمی در ارتباط با افزایش تعرفه آب در تهران با اشاره به اینكه این مسئله در سه بازه مصرف تعریف شده است، اظهار داشت: كمتر از ۱۵ مترمكعب، ۱۵ تا ۳۰ مترمكعب و بالای ۳۰ مترمكعب مصرف آب در این لایحه مورد توجه قرار گرفته است و عمده افزایش تعرفه ها در مورد گروهی است كه بیشتر از ۳۰ مترمكعب آب مصرف می كنند.
وی با اشاره به اینكه افزایش تعرفه آب به علت خودكنترلی پرمصرف ها و تأمین هزینه زیرساخت های شهر انجام می گیرد، اظهار داشت: البته حواسمان به اقشار صدمه پذیر هست چون كه بیشترین میزان تعرفه مربوط به مناطق ۱ تا ۵، ۸ و ۲۲ است و كمترین تعرفه هم مربوط به مناطق ۱۵ تا ۲۱ است و تعرفه آب در مناطق صدمه پذیر یك دهم مناطق دیگر است و در واقع بیشترین فشار هم بر روی پرمصرف ها است.
هاشمی اضافه كرد: افزایش تعرفه برای اقشار صدمه پذیر كمتر از ۱۰ درصد و برای پرمصرف ها بیشتر از ۲۰ درصد خواهد بود.
در ادامه مسجدجامعی در واكنش به این افزایش تعرفه ها اظهار داشت: ما آبنمان را از هزار تومان تا ۱۱ هزار تومان افزایش داده ایم كه این قسمت از صحبت های مسجد جامعی را محسن هاشمی قطع كرد و اظهار داشت: افزایش ۱۰ هزار تومانی آبنمان حقیقت ندارد. آقای مسجدجامعی شما یك چیزی می گوئید بعد خبرنگاران هم منتشر می كنند آنوقت همه می گویند شورای شهر و شركت آبفا گران فروشی كردند.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سرانجام پیشنهاد اعضای شورای شهر در خصوص اینكه شركت آب و فاضلاب گزارش سالانه خویش را در جهت اختصاص بودجه سال بعد خود به شورا عرضه كنند، با رأی اكثریت آرا به تصویب رسید.1398/02/10
13:35:20
5.0 / 5
4471
تگهای خبر: سازمان , شركت , شورای شهر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن