تنفس پاك در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته

تنفس پاك در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: طی امروز (۴ اردیبهشت) شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات فراهم می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشاندهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۴ اردیبهشت) نسبت به روز گذشته است، اظهاركرد: طی امروز شرایط برای تجمع موقتی آلاینده ها طی برخی ساعات فراهم می شود همین طور وزش باد به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه طی برخی ساعات خصوصاً بعد ازظهر در بهبود شرایط موثر است.

وی افزود: با تداوم این وضعیت جوی تا صبحگاه فردا (۵ اردیبهشت) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می شود. هرچند با تغییر شرایط جوی در طول روز به تدریج بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده می شود و پراكندگی آلاینده ها و بهبود كیفیت هوای پایتخت را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات امروز (۴ اردیبهشت) شرایط سالم كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار است، اظهار داشت: از بعد ازظهر فردا (۵ اردیبهشت) همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی وضعیت كیفیت هوای پایتخت در شرایط بهتری قرار می گیرد.

به گفته شهبازی دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی دارد.

وی درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۴۸ در شرایط پاك قرار داشت، اشاره كرد: كیفیت هوای الان باز با میانگین ۷۰ در شرایط سالم می باشد.
1398/02/04
14:02:18
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن