دوچرخه سواری حناچی در نخستین سه شنبه بدون خودروی سال ۹۸

دوچرخه سواری حناچی در نخستین سه شنبه بدون خودروی سال ۹۸

تاكسی مدرن: شهردار تهران امروز و در نخستین سه شنبه بدون خودروی سال ۹۸ طبق روال سال قبل از میدان توحید تا پارك شهر ركاب زد و در محل كار خود حاضر شد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی با اشاره به اینكه تلاش ما این است كه با همكاری داوطلبانه مردم از حجم خودروهای موجود در سطح شهر بكاهیم و به توسعه حمل و نقل عمومی، توسعه مسیرهای دوچرخه و پیاده و بطور كلی تغییر شیوه زندگی تا آن جا كه امكان پذیر است، بپردازیم، اظهار داشت: توسعه حمل و نقل عمومی راهكار كاهش آلودگی هوا و ترافیك در تهران است.

وی با اشاره به اینكه توسعه مسیر دوچرخه، تقویت پیاده محوری و بطور كلی تغییر مودهای حمل و نقل به حمل و نقل پاك، سیاستی است كه تمامی كلانشهرهای موفق دنیا با همكاری مردم تعقیب می كنند، اظهاركرد: در نوروز امسال خیلی از مسیرهای دوچرخه سواری در پایتخت را در امتداد تقویت حمل و نقل پاك، توسعه دادیم.

بنا براعلام شهرنوشت، حناچی درباره تاثیر سه شنبه های بدون خودرو اظهار داشت: سه شنبه های بدون خودرو اتفاق افتاده و یك نماد است. به این معنا كه می توان در سایر روزهای هفته هم بدون خودرو و با دوچرخه تردد كرد و این پویش آغاز یك حركت و تغییر نگاه در سطح شهر تهران خواهد بود.
1398/01/20
14:37:21
5.0 / 5
4240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن