مدیرعامل برج میلاد خبر داد

مرور طهران قدیم تا تهران مدرن در برج میلاد، بیشترین بازدید گردشگران از سازه راس بود

مرور طهران قدیم تا تهران مدرن در برج میلاد، بیشترین بازدید گردشگران از سازه راس بود

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل برج میلاد با اشاره به اینكه بیشترین بازدید نوروزی امسال از برج میلاد مربوط به سازه راس بود اظهار داشت: شاهد افزایش ۳۵ درصدی استقبال شهروندان و گردشگران از برنامه های فرهنگی و نوروزگاه برج میلاد بودیم.


امیر آریازند، مدیرعامل برج میلاد ضمن تشریح مهمترین برنامه های برج میلاد در روزهای نوروز اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری درباره سال تولید ملی، ما امسال غرفه های صنایع دستی و تولیدات هنرمندان استان های مختلف كشور را بعنوان «طهران قدیم تا تهران مدرن» در محل ورودی برج میلاد و سالن B برج ایجاد كردیم.
وی اضافه كرد: شهروندان و گردشگران با ورود به برج می توانستند با سیر در این نمایشگاه، با هنر مردمان ایران زمین آشنا بشوند و این هنرهای دستی را كه محصول دست و ذهن هنرمند ایرانی است مرور كنند.
مدیرعامل برج میلاد با بیان این مطلب كه تلاش ما این بود كه فضای نوروزی در برج حاكم شود خاطرنشان كرد: ما همینطور در سالن C نمایشگاه منتخبی از گل های تزیینی برپا كردیم، فضایی كه كاملا همسو با بهار و نوروز بود و اتفاقا مورد استقبال قابل توجه مراجعان قرار گرفت.
آریازند با اشاره به بخش ویژه اجرا موسیقی در نوروزگاه برج میلاد اظهار داشت: در كنار برنامه های متنوع فرهنگی، نمایشگاه هنرهای سنتی و... بخش موسیقی سنتی و آیین های نوروز هم در برنامه های ما به صورت ویژه دیده شد.
وی افزود: در برج میلاد همینطور برنامه بهار جان در شب تحویل سال با اجرای حمید گودرزی و میلاد حاتمی را داشتیم و برنامه شب های فیروزه ای هر شب از سعت ۲۱: ۳۰ از شبكه ۵ سیما به روی آنتن رفت
آریا زند افزود: همینطور اجرای كنسرتهای خوانندگان برتر، اكران فیلم های منتخب جشنواره فجر٬ ایستگاه غذاهای ملل٬ گالری عكس جشن های نوروز ملل٬ ایستگاه بازی های بومی محلی و بازی های ماجراجویانه و سایر برنامه های شاد و متنوعی را برای شهروندان و گردشگران پیش بینی كردیم كه بتوانند یك روز شاد و خاطره انگیز را در برج میلاد ثبت كنند.
وی در مورد میزان بازدید مراجعان از برج میلاد اظهار داشت: با پیش بینی هایی كه امسال انجام شد و برنامه های متنوعی كه طراحی كردیم، میران استقبال از این نوروزگاه نسبت به سال قبل رشد نزدیك به ۳۵ درصد داشته و ما امیدواریم كه این روند تا ۱۶ فروردین ادامه داشته باشد.
مدیرعامل برج میلاد در ادامه در پاسخ به این سوال كه میزان استقبال مخاطبان از كدام برنامه های برج میلاد بیشتر بوده توضیح داد: ما سعی كردیم برنامه های نوروزی برج میلاد همسو با سبك زندگی و علاقه مندی تهرانی ها و در جهت معرفی هنرهای سنتی و ظرفیت های كشور باشد و بدین منظور برنامه ها طوری طراحی شد كه هم متناسب با فضای نوروزی باشد و هم متنوع و شاد، بنابراین استقبال از برنامه ها شایسته و ویژه بود، با این وجود بیشتر بازدیدكنندگان ما امسال از سازه راس بازدید كردند.
مدیرعامل برج میلاد در ادامه اظهار داشت: البته یكی از علل این امر این بود كه امسال بدلیل بارش باران و جذابیت های سازه برج بیشتر بازدیدها از این بخش بود.
به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، گفتنی است برنامه های نوروزگاه برج میلاد تا شانزدهم فروردین برقرار است.1398/01/10
23:12:07
5.0 / 5
4450
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن