فرماندار شمیرانات تاكید كرد

تعطیلی تمامی مراكز تفریحی رفاهی در بستر رودخانه های شمیرانات و آماده باش در مقابل سیل احتمالی

تعطیلی تمامی مراكز تفریحی رفاهی در بستر رودخانه های شمیرانات و آماده باش در مقابل سیل احتمالی

تاكسی مدرن: فرماندار شهرستان شمیرانات با تاكید بر امادگی تمامی دستگاه های خدماتی و امدادی برای مقابله با سیل احتمالی در شمیرانات از تخلیه شدن تمامی مراكز رفاهی و خدماتی در بستر رودخانه های این شهرستان ظرف ساعات گذشته آگاهی داد.


سیاوش شهریور در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: با عنایت به پیش بینی تداوم بارش ها ظرف ۴۸ ساعت اینده تمامی تجهیزات لازم در سطح شهرستان به همراه نیروها بسیج شده تا در صورت بروز سیل در كمترین زمان ممكن واكنشی مناسب داشته باشیم در همین راستا جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شهرستان در محل شهرداری لواسان تشكیل و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
وی ادامه داد: هم اكنون توقف در بستر رودخانه های دركه، دربند، لواسان و فشم ممنوع شده است و فعالیت مراكز رفاهی و خدماتی در این محدوده ها باز متوقف شده است پس از شهروندان باز درخواست می نماییم به هیچ عنوان در محدوده بستر رودخانه های شهرستان حضور پیدا نكنند.
بگفته شهریور، باتوجه به تجربه سیلاب خرداد سال ۹۷، تمامی نیروهای امدادی و خدماتی شهرستان برای جلوگیری از وقوع سیلاب به ویژه در لواسان آماده باش هستند. همین طور احتمال مسدود شدن گردنه قوچك (ورودی لواسانات و رودبار قصران) تا روز چهارشنبه وجود دارد كه در این ارتباط اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
وی اشاره كرد: شهروندان از سفرهای غیرضروری به ویژه به مناطق گردشگری طبیعی این شهرستان تا مساعد شدن شرایط آب و هوایی پرهیز كنند و حتماً به هشدارهای ایمنی در سطح شهرستان توجه داشته باشند برای مقابله مناسب با سیل احتمالی تمامی سالن های ورزشی و اماكن خدماتی در سطح شهرستان در آماده باش كامل هستند تا نمایش خدمات در مواقع بحران را به شهروندان داشته باشند.1398/01/06
13:21:14
5.0 / 5
4330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن