كاهش ناپایداری های جوی در تهران

كاهش ناپایداری های جوی در تهران

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به كاهش ناپایداری های جوی در تهران طی امروز و فردا (۴ و ۵ اسفند) اظهار داشت: انتظار می رود كیفیت هوای پایتخت طی این دو روز در شرایط سالم باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتا آرام طی صبحگاه امروز (۴ اسفند) است كه به تدریج افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق را به دنبال دارد.

وی افزود: هرچند افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی كه به صورت معمول در طول روز با تابش خورشید و گرمای هوا شكل می گیرد و وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه در بعضی ساعات در پراكندگی موقتی آلاینده ها اثرگذار است.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوا با اشاره به تداوم این شرایط جوی تا فردا (۵ اسفند) خاطرنشان كرد: برخی ساعات فردا همراه با وزش باد موثر است و به تدریج از بعد ازظهر بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود.

به گفته شهبازی تا روز آینده دمای هوا در پایتخت افزایش جزیی می یابد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوا با اشاره به اینكه بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده ها طی امروز (۴ اسفند) وضعیت كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار است، اظهار داشت: انتظار می رود این شرایط تا فردا (۵ اسفند) همچنان تداوم داشته باشد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهاركرد: كیفیت هوای الان هم با میانگین ۸۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/12/04
14:25:47
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: آلاینده , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن