در بوی بد تهران پای گوگرد در بین است؟

در بوی بد تهران پای گوگرد در بین است؟

تاكسی مدرن: مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هنوز منبع بوی نامطبوع تهران شناسایی نشده است، اظهار داشت: با توجه با افزایش غلظت آلاینده های مختلف تهران همچون دی اكسیدگوگرد، می توان نتیجه گرفت كه یك منبع گوگرد دار موجب افزیش شاخص آلاینده های تهران شده بود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، روز گذشته در برخی از مناطق تهران بوی نامطبوعی سبب آزار شهروندان شده بود كه شب گذشته كارگروه ویژه ای در محیط زیست شهر تهران به منظور شناسایی منبع متصاعدكننده این بوی نامطبوع، تشكیل شد اما در ساعت های پایانی شب این كارگروه اعلام نمود كه همچنان نتوانسته منشاء بو را پیدا كند.
امروز بامداد حسین شهبازی مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هنوز منبع بوی نامطبوع تهران مشخص نشده است، به ایسنا گفت: بررسی های ما در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان داده است كه شب گذشته جهت باد شمال شرق به سمت جنوب غرب بوده و غلظت همه آلاینده ها شامل ذرات معلق كوچكتر از دو و نیم میكرون، ۱۰ میكرون و دی اكسید گوگرد بالا رفته است. اینها نشان داده است كه منشاء گوگرددار موجب افزایش شاخص آلاینده ها شده است.
وی افزود: آغازین افزایش غلظت داده های مربوط به آلاینده ها در ایستگاه های پایش كیفیت هوای جنوب و جنوب غرب تهران رخ داد و رشد غلظت آلاینده ها در ایستگاه های شمال شهر كمتر بوده است.
به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، شب گذشته آرش حسینی میلانی سخنگوی كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با ایسنا با بیان این كه بوی نامطبوع در تهران یك پدیده جدید بوده و باید متخصصان امر در حوزه های مختلف به صورت جمعی فرضیات خودرا بررسی نموده و به پاسخ دقیقی در مورد چرایی وقوع این اتفاق برسند، اظهار داشت: از آن جایی كه تمام فرضیات درباب نشر فاضلاب، گاز، مترو و... منتفی شده است، به زمان بیشتری نیاز داریم تا این پدیده جدید را بررسی و پس از آن در موردش اظهارنظر نماییم.
همچنین احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، شب گذشته در گفت وگو با ایسنا اعلام نمود: پیگیری كردیم كه آیا این حادثه مورد مسمومیت یا لطمه بدنی داشته یا خیر؟، اظهار نمود: خوشبختانه گزارش های دریافتی از آن حكایت می كند كه حتی یك مورد بازگشت به مراكز درمانی به سبب استنشاق این بوی نامطبوع و مسمومیت ناشی از آن، وجود نداشته است.1397/10/13
13:53:24
5.0 / 5
4418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن