تجمع آلاینده ها در هوای تهران طی امروز

تجمع آلاینده ها در هوای تهران طی امروز

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به تجمع آلاینده ها در هوای تهران طی امروز (۲ بهمن) اظهار داشت: كیفیت هوای الان تهران باز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا افزود: برمبنای نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران با حاكمیت شرایط جوی نسبتا پایدار طی امروز (۲ بهمن) بیشتر ساعات صبحگاه همراه با وزش باد آرام تا ۲ متر بر ثانیه خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه طی امروز (2 بهمن) به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر برای برخی ساعات وزش باد به بزرگی ۳ تا ۴ متر بر ثانیه انتظار می رود، اشاره كرد: این وضعیت تا فردا (۳ بهمن) همچنان ادامه دارد و از بعد ازظهر همراه با تغییر شرایط جوی بر سرعت باد افزوده می شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، تداوم شرایط جوی نسبتا آرام طی امروز (۲ بهمن) سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد. هرچند وزش باد در بعضی ساعات بر كاهش موقتی آلودگی هوا موثر است.

به گفته شهبازی بر این اساس انتظار می رود تا صبحگاه فردا (۳ بهمن) وضعیت كیفیت هوای ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران تداوم داشته باشد و به تدریج در طول روز با كاهش نسبی غلظت آلاینده ها، شرایط كیفیت هوای پایتخت بهبود یابد.

وی درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۱۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای الان باز با شاخص میانگین ۱۰۸ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/11/02
21:16:43
5.0 / 5
3182
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن